Enigma2 – Skylink aktuální naladění stanic, Astra 1 volné TV stanice

aktuální naladění TV stanic pro linuxové satelitní přístroje s Enigmou2

na základě požadavků uživatelů bylo zařazeno dvojí vydání settingů dle řazení TV stanic
1. CZ-SK ( nejprve české stanice , potom slovenské stanice)
2. SK-CZ (nejprve slovenské stanice, potom české stanice)

naladění TV stanic si stáhněte zde …

26 Comments

  1. administrator

   Pokud nejde naladit, tak to nesouvisí s kartou, ale s tím , že na dané frekvenci není signál, tedy není správně nastavena parabola. Co máte za satelitní přijímač?

 1. František Vidlák

  Po aktivování karty jsem naladil všechny programy, kromě ČT-1, Čt-2, ČT-Sport a ČT- Art. Tyto stanice se nenaladily ani po opakovaném manuálním ladění. Místo nich se objevuje informace, že jsou kódovány.
  František Vidlák – číslo karty: 4 255253481 2

  1. administrator

   Dobrý den,

   píšete že se Vám nedají naladit, ale myslím že je to jinak, máte je naladěné a když je zvolíte píše Vám že jsou zak=odovány proto, že na kartě ještě nejsou pro tyto stanice aktivní zápisy. Napište mi co mmáte za satelitní přijímač a jakou máte kartu, jak je stará a jak je dlouho v provozu.

 2. Jaromír Ducháč

  Mám satelitní přijímač ORION II, kartu irdeto č. 42783773130. Některé dny vypadává obraz, občas hlásí že není signál. Častěji zlobí signál na stanicích NOVA. Bydlím v Turnově. Poraďte, v čem je chyba.

  1. administrator

   Dobrý den,

   podle toho co píšete vypadá to určitě na pohnutou parabolu. Hlášení není signáál znamená, že nemá signál od parabolické antény, tedy je nutno doladit správně parabolu a pak bude vše v pořádku.

 3. TomS

  Zdravim, nevite nekdo proc se po importu settings nenacte do prijmace (ani se nezobrazi v Webinterface)?

  Mutant HD 51, Enigma2 (AX 4K Box HD51) , OpenAtv 6.0, dekuji.

  1. administrator

   Dobrý den,
   no to opravdu netuším, jestli jsme správně pochopil tak se jedné o setting ve formátu tar pro webové rozhraní. setting jde naimportovat bez problémů. I kdyby nešel naimportovat, tak webové rozhraní se zobrazí vždy. Nezobrazuje se Vám vůbec webové rozhraní?

   1. TomS

    Ano spravne jste to pochopil, webove rozhrani funguje, ale po importu se nestane nic..
    Pres Dreamboxedit mi to slo a vse funguje. Pokud muzu poprosit nemate spolecny setting pro Skylink a Freesat v jednom, dekuji.

    1. administrator

     a dal jste i znovu načíst přehled, přes webové rozhraní? případně mlžete i restartovat přijímač, nahraný setting se musí v přijímači inicializovat, jinak se samozřejmě neobjeví novy, ale pořád je tam starý. Settingy jsou již nyní bohužel vydávány odděleně.

 4. Ahoj,

  chci se zeptat zda neumite poradit u VU+ Ultimo4k, mam tam openatv6.1. Mam 2 skylink karty, 1 svk 1 czk. chytam 23.5 a 19.2.

  Po uploadu seznamu pres dreamboxedit mam u temer vsech cisel v oblibenych N/A.

  Nevite co tam muze chybet k nastaveni?Vidim v menu zahrnout CI razeni, povolit alternativni razeni a podobne veci kterym zatim moc nerozumim. Diky moc za tip.

  P.M

  1. administrator

   No řekl bych že je to tím, že po importu v Drambox editu musíš dát volbu „Obnovit nastavení na Dreamboxu“ nebo restartovat přijímač nebo restartovat Enigmu a bude to v pořádku

 5. Francúz

  Ahoj,
  V prvom rade velmi pekne dakujem za vašu prácu a chcel by som sa opýtat na setting SK – CZ pre skylink mne pri stiahnuti pre webif stale ukazuje chybu archivu či je chyba u mna.Skušal som rozne prehliadače a stále to isté.Pritom opačny setting CZ – SK funguje vynikajuco.Dakujem

  1. administrator

   Ahoj,

   díky, to jsem rád, že jsi spokojený, je to práce, ale vidím, že to uživatelé vítají. Ano máš pravdu v tom SK-Cz je chyba, jdu to opravit

  1. administrator

   už je to v pořádku, byly tam dvě chyby, nejprve jsem opravil jen jednu a té druhé si nevšimnul, už je opravena i druhá a jede to v pořádku, zkus. Díky za info.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *