Skylink a CS Link s možností kontroly platnosti servisního poplatku

Zákazníci satelitních platforem CS Link a Skylink si nově mohou zkontrolovat platnost servisního poplatku. M77 Group, provozovatel obou platforem, pro tyto účely spustila novou webovou aplikaci.

Na této stránce mohou nově klienti ověřovat, zda se jich týká nutnost uhradit servisní poplatek. Po zadání S/N (=sériového čísla) karty a opsání kódu z obrázku a kliknutím na „Zkontrolovat“ aplikace vypíše datum registrace karty a také datum platnosti servisního poplatku. Po kliknutí REGISTROVAT Servisní poplatek“ může divák platforem vyplnit potřebné údaje – jméno, příjmení, adresu, zadat SIPO/INKASO, e-mail i telefon.

Aplikace je určena pro karty Skylink i CS Link.

17 Comments

   1. administrator

    Dobrý den,

    není uvedeno, o kartu jakého providera se jedná, pokud o skylink uvedte její číslo a pak mohu poradit. V jké přijímači je karta provozována? Od kdy stanice nejdou?

  1. administrator

   Dobrý den,

   nevím co jste chtěla tím číslem karty říct, jestli to zda je aktivní a co na ní je, tak karta je neaktivní a bylo ji nutno v minulosti vyměnit za jinou kartu, když se karty měnily,

 1. Cecílie

  Dobrý den,
  i když máme zaplacený servisní poplatek nemáme mimo ČT24 jiný další český kanál. Ze slovenských jen TA3. Proč?
  Děkuji Cecílie

  1. administrator

   Dobrý den,

   na Vaší kartě nejsou zápisy povolující odkodování ostaních plaechých stanic, tato dvě které uvádíte jsou zdrama, k jejich příjmu kartu nepotřebujete.

 2. brixa jaroslav zvoleněves

  ¨dobrý den prosím o odpověd je možné vyměnit kartu za novou ta současná zlobí
  každou chvíli to přestane hrát a objeví se nápis špatná karta ,kontrola karty a dost dlouho to trvá než to znovu naskočí. jestli to jde tak jakým způsobem, děkuji za radu a
  odpověd

  brixa jaroslav

  1. administrator

   Dobrý den paní Vašicová,
   toto jsou soukromé stránky, kde radím uživatelům satelitní techniky, s Vaším dotazem se musíte obrátit na Vašeho poskytovatele TV.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *